Žirklės, vokų peiliai 

Prekių kiekis: 32


Tikriausiai kiekviename biuro ar viešosios institucijos kabinete yra žirklės, be jų taip pat neįsivaizduojame ir ugdymo proceso darželiuose, mokyklose ar kitur. Žirklės yra nepamainoma kanceliarijos priemonė, kai reikia perkirpti lapą, atplėšti voką, kažką iškirpti ir pan. Jei Jums ar Jūsų darbuotojams reikalingos nepriekaištingai kerpančios žirklės, siūlome rinktis „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje. Turime įprastų ir dekoratyvinių žirklių, skirtų rankdarbiams.

Kirpimo kokybė priklauso nuo to, kokias žirkles naudosite. Tad neverta taupyti kokybės ir darbo komforto sąskaita. Tinkamai pasirinktos geros žirklės garantuos patogumą ir geriausią kirpimo patirtį.

Žirklės mūsų asortimente

· Turime labai platų paprastų ir dekoratyvinių žirklių ilgių pasirinkimą. Paprastos yra 10, 13,5, 15, 16, 14, 20, 20,5 cm ir kt., o dekoratyvinių rankdarbiams skirtų žirklių ilgis – 13,5 cm.
· Mūsų asortimente – žirklės suaugusiems ir vaikams. Vaikiškos masina spalvingumu – rinkitės mėlynas, raudonas, žalias, geltonas žirklutes. Vaikams skirtos žirklės turi bukus galus, jos pagamintos iš aukštos kokybės plieno, o rankenoms naudojamas patvarus plastikas, todėl net mažesni naudotojai kirps patogiai ir saugiai.
· Žirklės universalios, skirtos kirpti popierių, kartoną, lipnią juostą ir kt.
· Ergonominę rankeną turinčios žirklės suteiks dar daugiau patogumo jomis naudojantis – ranka nepavargs, pirštai nejaus diskomforto net ilgai dirbant.
· Turime žirklių, tinkančių ir rankdarbiams, pavyzdžiui, karpiniams. Taip pat labai populiarios dekoratyvinės žirklės karpymui zigzagu, bangomis ar kitais raštais.
· Smulkioms detalėms rinkitės nedideles, bet labai patogias žirklutes.

Žirklės internetu

Jei mokyklai, biurui, rankdarbiams ar kitam naudojimui reikalingos nepriekaištingai kerpančios žirklės, užsukite į el. parduotuvę www.kanceliarinesprekes.lt. Čia Jūsų laukia labai platus paprastų ir dekoratyvinių žirklių pasirinkimas patrauklia kaina. Taip pat el. parduotuvėje rinkitės ir kitas kanceliarines priemones. Pirkti internetu labai patogu bei naudinga laiko taupymo atžvilgiu.

Kur įsigyti gerai kerpančių žirklių?

Žirklės reikalingos ugdymo įstaigoms, biurams, taip pat užsiimantiems rankdarbiais, dar labai dažnai praverčia buityje. Jei svarstote, kur parduodamos itin gerai kerpančios, patogios ir patvarios žirklės gera kaina, siūlome skirti laiko ir apsilankyti „Dolovijos“ parduotuvėje, kurią rasite Vilniuje. Čia Jūsų laukia platus žirklių ir kitų kanceliarijos priemonių spektras pigiau, malonus, dėmesingas aptarnavimas, geras kainos ir kokybės santykis.