Darbo kalendoriai 2025 

Prekių kiekis: 27

Darbo kalendoriai populiarūs visada, bet itin sparčiai jų populiarumas į aukštumas šokteli metams ritantis į pabaigą – tuomet biurai, mokyklos ir kitos viešosios įstaigos, taip pat ir fiziniai asmenys skuba įsigyti kalendorius ateinantiems metams. Jei ir Jums reikalingas darbo kalendorius 2023, o gal net ir ne vienas, tuomet patinkantį tikrai išsirinksite gausioje mūsų pasiūloje.

Kas svarbu renkantis darbo kalendorių?

Darbo kalendorių pasiūla maloniai stebina, tad pasirinkti nebus lengva. Pirmiausia tikslinga įvertinti, kam kalendorius bus skirtas: vadovams, buhalteriams, mokytojams ar kt. Kitas reikšmingas aspektas – kokio tipo darbo kalendoriai 2023 metams reikalingi: darbo knygos, pastatomi, pakabinami. Įvertinę šiuos aspektus reikšmingai susiaurinsite pasirinkimo lauką.
Ne mažiau svarbu atsižvelgti į matmenis ir dizaino aspektus, pavyzdžiui, formą, spalvas. Identifikavę savo kriterijus ir nusprendę, kokie darbo kalendoriai Jus domina, mūsų asortimente išsirinksite idealiai poreikius atitinkančius, nes turime nepaprastai plačią kalendorių pasiūlą.

Darbo kalendoriai mūsų asortimente

Mūsų darbo kalendorių labai daug, todėl siekdami pirkėjų patogumo juos suskirstėme į kelias didesnes grupes:


· Darbo kalendoriai. Šioje kategorijoje Jūsų dėmesio laukia midi, A5, A4, B6 formatų darbo knygos 2023 metams ir staliniai kalendoriai, kurie bus labai patogūs darbo laiko, darbo grafiko žymėjimui. Darbo knygos bus nepamainomos, kai reikia detaliai susiplanuoti dienos darbus, susitikimus ir pan. Didžiulis darbo knygų spektras suteikia plačias pasirinkimo galimybes visiems mūsų klientams. Kokios spalvos darbo knygos domina? Mėlynos, žalios, tamsiai raudonos, oranžinės, juodos, alyvinės, bronzos ar kitos spalvos? Darbo knygos turi nuplešiamus kampukus, skirtukus, vietas užrašams.
· Stovai kalendoriams. Staliniams kalendoriams skirti metalinio tinklelio stoveliai, lengvi, estetiški ir dailūs.
· Darbo kalendoriai be datų. Tokie darbo kalendoriai suteiks dar daugiau lankstumo planuojant laiką, darbus, susitikimus ir kt. Įrašysite datą patys ten, kur ji bus reikalinga. Toks darbo kalendorius 2023 bus praktiška ir solidi verslo dovaną, kurią savo kolegoms, pavaldiniams, partneriams įteikti galėsite bet kokia proga.
· Sieniniai ir pastatomi kalendoriai. Sieniniai kalendoriai su vieno arba trijų mėnesių atvaizdavimu, taip pat ant stalo pastatomi dailūs kalendoriai. Šiai kategorijai priklausantys darbo kalendoriai labai spalvinti, stilingi ir gražūs, juos puošia gyvūnų, gamtos nuotraukos, gėlių ir kitokių raštų motyvai.


Darbo kalendoriai internetu

Jei reikalingi stilingi darbo kalendoriai, bet darbų lavina nesuteikia progos rasti laiko jų pirkimo procesui, siūlome pirkti internetu. Tai labai patogu, paprasta, o svarbiausia – greita. Išskirtiniai darbo kalendoriai internetu mūsų el. parduotuvėje – rinkitės iš labai plataus asortimento, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai.


Kur įsigyti kokybiškų darbo kalendorių?

Domina kokybiški, gražūs darbo kalendoriai laiko, darbo grafiko, darbo dienų, susitikimų žymėjimui? Galbūt aktualūs darbo kalendoriai pagal užsakymą konkurencinga kaina? Vertinantiems kokybę ir patrauklią kainą siūlome užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Įvairūs kalendoriai 2023 metams – čia išsirinksite tuos, kurie idealiai atitiks Jūsų poreikius.