EBRU marmuravimo dažai BALTA, 45ml

11CRCAMR-005

4,20 €/vnt. **su pvm

EBRU dažai Cadence.

-balta spalva.

 Ebru menas - Tapyba ant vandens

Tapybai ant vandens nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų. Pasisemti teigiamų emocijų ir gauti nepakartojamus kūrinius daugumai pavyksta stebėtinai lengvai ir dažnai iš pirmo karto!

Tapyba ant vandens yra atliekama tam skirtoje vonelėje . Teptuku ebru, ant gamtiniu sutirštinto vandens, naudojant ebru dažus ištaškomas norimų spalvų fonas, kuris gaunasi panašus į marmuro raštą. Ebru lazdelėmis ir šukomis formuojami įvairiausi raštai ir ornamentai, o gautas piešinys nuo ebru vandens perkeliamas ant ebru popieriaus ar kitų gaminių

Tapyba ant vandens ramina mintis, išlaisvina jausmus, skatina kūrybiškumą, gerina emocinę ir fizinę sveikatą, veikia atpalaiduojančiai. Piešimas ant vandens lavina susitelkimą ir ugdo pasitikėjimą savimi. Ebru meno techniką lengvai įvaldo dauguma įvairaus amžiaus žmonių nuo 3 iki 80 metų, o greitai gaunamas rezultatas ir teigiamas tapybos ant vandens poveikis džiugina dažno širdį.

Kiekvienas rankos prisilietimas palieka asmeninį, jausmiškai gyvą atspaudą ebru piešinyje. Kuris, dėka kūrėjo, gimsta vandenyje neįtikėtinai spalvingas, išmargintas įvairiausiais raštais ir susivijęs spalvų gijomis, pabunda naujam gyvenimui.

Paslaptingas ebru menas jau nuo 6 amžiaus buvo žinomas Kinijos imperatoriams. Ši tapybos ant vandens technika buvo slapta: ją naudojo gaminant slaptus dokumentus ir netgi pinigus. Vėliau, ebru menas šilko keliu buvo perduotas į Turkiją. 16-ame amžiuje iš Turkijos į Europą atkeliavęs ebru technika dekoruotas marmurinis popierius buvo naudojamas įvairiems papuošimams bei rankraščių aplankams.
Dabar ebru technika yra prieinama daugumai ir yra vienas iš būdų išreikšti ir pradžiuginti save bei nustebinti kitus. Ebru technika dekoruotas marmurinis popierius naudojamas paveikslų gamybai, įvairiems rankdarbiams, dovanų pakavimui, nuotraukų rėminimui ar knygų apipavidalinimui.

Ebru meno technika sukurtų darbų grožis ir unikalumas atsiskleidžia ne tik ant popieriaus. Ebru menas ypatingas tuo, jog piešinys nuo vandens gali būti perkeltas ir ant medžio ,akmens,keramikos,natūralių audinių (šilko,medvilnės) ar net velykinių kiaušinių!

Iš jausmo sukurtas ir su meile padovanotas kūrinys, tai lyg asmeninis atspaudas artimojo širdyje. Ebru - menas, kuris suartina.

Tapyba ant vandens - tai gyvas procesas, kuris kaskart kinta ir pulsuoja skirtingais jausmais ir spalvomis. Nėra vienodų jausmų, nėra ir vienodų piešinių - kiekvienas iš jų unikalus ir savitas. Šiame gyvame procese svajonės virsta realybe!